Song Mino i Kang Seung Yoon powrócą niebawem jako soliści!

13 sierpnia YG Entertainment wydał ogłoszenie dotyczące nadchodzących albumów solowych obu członków. Pełne oświadczenie znajduje się poniżej:

Dzień dobry. To jest YG Entertainment.

W skrócie przekazujemy wiadomości o nowych wydawnictwach muzycznych członków WINNER – Song Mino i Kang Seung Yoon.

Song Mino planuje wydanie pełnego solowego albumu w październiku.

Ponieważ jest to produkcja pełnego albumu z ponad 10 utworami, a nie jednego ani mini albumu, zajęło to więcej czasu niż oczekiwano, a obecnie koncentruje się na końcowych etapach nagrywania.

Rozważając pozostałą drugą połowę produkcji i harmonogram kręcenia teledysku, spodziewamy się, że album solowy zostanie wydany w październiku.

Kang Seung Yoon koncentruje się na swojej roli  w nowym miniserialu MBC „Kairos”, którego premiera będzie miała miejsce w październiku, i robi wszystko, by zaimponować jako aktor. W swoim napiętym grafiku poświęca czas na jednoczesną i stabilną pracę nad swoją solową muzyką.

Ponieważ jego harmonogram kręcenia dramatów pokrywa się z harmonogramem produkcji muzycznej, nadal trudno jest przewidzieć konkretny harmonogram wydawania albumów, ale obaj członkowie wyrazili swoje pragnienia wydania albumów pełnych, więc YG będzie szanować i wspierać opinie artystów, jako pierwsze priorytety i zrobi wszystko, co w naszej mocy, aby wydać jesienią.

YG zawsze uważnie słucha głosów fanów i zawsze staramy się odwdzięczyć się ich hojnym wsparciem. Wyrażamy szczerą wdzięczność za niezmienne uczucie i oczekiwanie ze strony fanów, a także prosimy o wsparcie dla Kim Jin Woo i Lee Seung Hoon, którzy pełnią służbę wojskową od kwietnia po wydaniu trzeciego studyjnego albumu WINNER „Remember”.

Dziękuję Ci.


Edytor: Sadosia

Źródło: 1

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments