Young K z DAY6 dostarczył wiadomość do fanów przed zaciągnięciem się do wojska.

Po południu 12 października Young K zaciągnął się do centrum szkoleniowego dla nowych rekrutów, aby przejść podstawowe szkolenie wojskowe. Następnie będzie służył w KATUSA, Koreańskich Oddziałach Uzupełniających Armii Stanów Zjednoczonych, co czyni go pierwszym idolem K-popowym, który dołączył do tego szacownego oddziału.

Young K zakończył swoją działalność jako DJ audycji KBS Cool FM „DAY6’s Kiss the Radio” 10 października, przed swoim zaciągnięciem się do wojska.

Za pośrednictwem swojej agencji JYP Entertainment podzielił się słowami:

Często obiecuję sobie, że będę żył w teraźniejszości. Myślę, że dni, które spędziłem w ten sposób, skumulowały się, aby stworzyć dzisiejszego Young K i chciałbym spędzić moje dni w wojsku tak w pełni, jak do tej pory.

Kontynuował:

Mam nadzieję, że kiedy zakończę swoje obowiązki wojskowe i wrócę w dobrym zdrowiu, będę mógł mieć koncert, na którym będę mógł śpiewać razem i bawić się z publicznością. Myślę, że nawet po moim zaciągnięciu się do wojska, tak jak teraz, będę wspominał dreszczyk emocji związany z byciem na scenie na koncercie.

Na koniec Young K powiedział:

Wiele osób wokół mnie, w tym mój ojciec, który również służył w KATUSA, powiedziało mi, że posiłki są tam pyszne. Nie mogę się doczekać i mam nadzieję, że wy wszyscy też będziecie się dobrze odżywiać i zawsze będziecie zdrowi i szczęśliwi.”

Bezpiecznej służby, Young K!


Źródło: 1

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Howdy my name is Jae
Howdy my name is Jae
6 dni temu

ja i seungmin płaczemy :c będe trzymała pc z brianem za etui dopóki wróci

Justyna
4 dni temu

Nie biedny chłopak idzie do więzienia on nic nie zrobił to głupie wojsko Lee taemin baechyun z exo no

woowoo
woowoo
4 dni temu

No widzicie, fanom może i przykro, ale za to Young K cieszy się na dobre posiłki 😛 Chłopak rozumie, że trzeba szukać pozytywów. No i super 😀 Niech się tam trzyma i wraca szybko z głową pełną nowych inspiracji do swoich dzieci z DAY6, tam zdecydowanie potrzebne jest jego opanowanie i dojrzałość 😉

Pewnie troszkę będę spoglądać na dni do powrotu Young K z wojska, bo chyba jednak całkiem uwielbiam jego twórczość. Powodzenia! 🙂