W środę Samsung Medical Center poinformowało, że Sunoo z ENHYPEN przekazał 50 mln wonów (ok. 32 400 dolarów) na pomoc dzieciom leczonym w szpitalu.
Aby uczcić swoje 23. urodziny, Sunoo przekazał darowiznę na pokrycie kosztów leczenia dzieci przebywających w szpitalu.
Warto wspomnieć, że piosenkarz przekazuje darowizny na rzecz Samsung Medical Center od 2024 roku. Według doniesień łączna wartość jego wpłat osiągnęła 200 mln wonów.
Sunoo wierzy, że dzięki tej pomocy wielu młodych pacjentów będzie mogło patrzeć w przyszłość z optymizmem. Zapewnia też, że nadal będzie niósł pomoc i wsparcie osobom, które tego potrzebują.
Wszystkiego najlepszego dla Sunoo!
Źródło: (1)
Edytor: Grazia



