Przed siedzibą SM Entertainment pojawiły się ciężarówki protestacyjne.
Kilka dni temu przed siedzibą wytwórni fani zorganizowali protest, domagając się odejścia Winter z zespołu. Na ciężarówkach protestacyjnych można było zauważyć hasła nakazujące ”wziąć odpowiedzialność” artystce i ”usunąć tatuaże” – nawiązanie do rzekomego „couple tattoo” jej i Jungkooka z BTS. Oprócz tego stwierdzono, że powinna opuścić grupę, jeśli chce randkować i żyć jako Kim Minjeong, a nie Winter z aespa.
Wielu domagało się wyjaśnień i wzięcia odpowiedzialności oraz twierdziło, iż cisza nie jest odpowiedzią. Warto zauważyć, że w tym samym czasie pod siedzibą HYBE również pojawiły się ciężarówki protestacyjne z hasłami, takimi jak:
- „Przestań oszukiwać fanów i krzywdzić grupę”
- „Jeśli nie usuniecie tatuaży to opuść BTS”
- „W ten sposób odwdzięczasz się fanom, którzy czekali na ciebie podczas twojej służby wojskowej”
Ta wiadomość spotkała się z mieszanymi reakcjami. Internauci sądzili, że Winter i Jungkook zasłużyli na wysłanie ciężarówek protestacyjnych. Znalazły się również osoby, które ich broniły mówiąc, że randkowanie nie jest przestępstwem.
Oto niektóre z ich komentarzy:
- „Wow, to jest szalone”
- „Karina przeprosiła za randkowanie… ale Winter…”
- ”Ale myślałam, że fani powiedzieli, że to jedynie złośliwa plotka i nie należy jej rozpowszechniać. A nawet jeśli, jakie przestępstwo popełnili Winter i Jungkook?”
- „Dlaczego fani są tacy… po prostu odejdźcie z fandomu, jeśli macie takie odczucia”
Źródło: (1)
Edytor: ECHo




Winter to nie moja biaska, ale żeby coś takiego robić? Żałosne
A co takiego Winter zrobiła? Zakochała się? Straszne! Jak śmiała! Oskarżanie jej o naturalne dla młodej dziewczyny czy chłopaka zachowania jest żałosne.
Właśnie o to mi chodziło! Przy Kaiu i Jennie nie było takiej dramy. Kpop idol też może się zakochać. Jakoś przy niektórych nie ma dram, ale na niektórych się uwzieli!
Sorki, wcześniej źle to ujęłam. To „żałosne” to było o fanach, którzy domagają się odejścia Winert
Kpop idol to też człowiek